У другу неділю травня в Україні відзначають День матері. З нагоди цього свята структурні підрозділи та підпорядковані комунальні установи міського управління соціального захисту проведуть ряд заходів.

«Зокрема, сьогодні, 10 травня, відділ соціальної роботи Шевченківського району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведе творчий майстер-клас. Участь у ньому візьмуть десятеро дітей, які власноруч створюватимуть брошки у вигляді пухнастих тваринок – ведмедиків, зайчиків чи лисичок. Кожен навчиться правильно підбирати тканину, акуратно зшивати деталі та кріпити фурнітуру. Діти фантазуватимуть з образами тваринок, щоб їх прикраса вийшла не лише акуратною та гарною, а й унікальною. Адже всі ми знаємо, що найкращий подарунок для мами – зроблений руками її дітей», – розповіли в управління соціального захисту.

Проведуть майстер-клас і у Центрі соціальної підтримки осіб з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування і внутрішньо переміщених осіб. Соціальні працівники центру разом із дітьми і мамами з нагоди свята виготовлятимуть вітальні листівки. Відбудеться майстер-клас 10 травня.

Окрім цього, управління соціального захисту долучились до ініціативи громадської організації «Рух за життя». Тож, у неділю, 12 травня, у приміщенні університетського храму УКУ – храмі св. Софії Премудрості Божої відбудеться акція «Частка Марти». Розпочнеться вона зі спільної молитви, опісля 60 малозабезпечених, одиноких матерів – мешканок Львова отримають продуктові набори.

Цього ж дня запланували заходи й у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій. Учасники антитерористичної операції відвідають Львівський геріатричний пансіонат: привітають пацієнтів пансіонату та вручать їм подарункові набори солодощів. Також у пансіонаті відбудеться святковий концерт за участі дитячих колективів Центру дитячої та юнацької творчості Залізничного району м. Львова. Участь у заході візьме майже 200 осіб.

Поділитись: