22 листопада літні львів`яни мали нагоду послухати історію львівського телебачення, побувати в музеї на території телекомпанії

Львівська обласна державна телерадіокомпанія починає відлік своєї історії з 24 грудня 1957 року. На Замковій горі, на висоті 570 метрів розмістилася студія, яка на перших порах охопила 7 областей. Сьогодні телерадіокомпанія представлена Львівським «12 каналом» і «Першим каналом Українського радіо», які з задоволенням дивляться і слухають всі мешканці, а в тому числі і підопічні Львівського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян.

22 листопада літні львів`яни мали нагоду послухати історію львівського телебачення, побувати в музеї на території телекомпанії, а також зробити світлину просто в студії, за столом ведучої.

Розповідь Юлії Максимчук дуже захопила людей поважного віку, адже ці всі події залишились у них в пам`яті. Кожен згадав свій перший телевізор і пережиті з ним емоції. Пані Юлія відповідала на цікаві запитання допитливих пенсіонерів, наприклад – як ведуча новин читає текст дивлячись в камеру, і т. д..

Захід організовано відділенням соціально – побутово] реабілітації Львівського міського територіального центру.

Соціальний робітник Баховська Наталія.

 

Поділитись: