У Львові 11 жінок отримали почесне звання «Мати – героїня»

Ще 11 матерям, які мешкають у Львові, присвоїли почесне звання «Мети-героїня». Цим званням удостоюютьматерів, які виховали до восьмирічного віку п’ять і більше дітей, а також створили належні умови для їхнього всебічного розвитку.

Зокрема, це звання отримала матір восьми дітей Мар’яна Вернер, Також цю нагороду отримали Зоряна Дробіт, Любов Оверко, Оксана Хвалібота та Ольга Цитнарук – кожна із цих жінок народила та виховала 6 дітей. Ще у шести удостоєних звання «Мати-героїня» жінок – Світлани Адамович, Галини Давидюк, Наталії Камільовської, Надії Ковальчук, Марії Падун, Світлани Чорній – по 5 дітей.

Усім жінкам, яких удостоєно почесного звання «Мати-героїня», буде вручено нагрудний знак та посвідчення, а також виплачено одноразова винагорода у 17 620 гривень – 10-кратний розмір прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб.

Нагадаємо, почесне звання України «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі, дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їхніх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей, відповідно до пункту 9 розділу І Положення «Про почесні звання України», затвердженого Указом Президента України від 29.06.2001 р. № 476/2001.

Зазначимо, що у період 2006-2018 рр. у м. Львові 531 жінка удостоєна почесного звання «Мати-героїня».

Поділитись: