Невдовзі у Львові відкриють Центр соціальної підтримки, у якому особи з числа дітей-сирітта дітей, позбавлених батьківського піклування,а також внутрішньо переміщені особи зможуть отримати комплексну соціальну допомогу. Про це повідомила директорка департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна.

«У цьому Центрі згадана категорія громадян зможе отримати тимчасовий притулок. Тобто у кризовий час вони матимуть можливість мешкати у доволі комфортних умовах, адже у Центрі передбачено приміщення для прання, харчоблок, санвузол, душові кімнати. Більше того, там функціонуватимуть приміщення для тренінгів, семінарів та майстер-класів, у яких, що надзвичайно важливо, фахівці Центру сприятимуть своїм підопічним у соціальній інтеграції та надаватимуть психологічну і юридичну допомогу. А ще вони усім допомагатимуть у пошуках роботи», – розповіла Галина Слічна.

Загалом Центр розрахований на 90 ліжко-місць: 80 місць передбачено для осіб з числа внутрішньо переміщених осіб і 10 місць – для осіб з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

Як повідомив начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин, зараз триває активний завершальний етап робіт. Більше того, у Центрі вже працюють над формуванням переліку потенційних одержувачів соціальних послуг.

«Для отримання більш детальної інформації щодо тимчасового поселення та отримання послуг слід звернутися до Центру, адміністрація якого тимчасово знаходиться на Личаківській, 56. Прийом ведуть юрист та соціальний працівник Центру у вівторок, середу та четвер з 10:00 до 16:00 год. Обідня перерва – з 13:00 до 14:00 год. Контактний тел.: 275 10 51», – додав посадовець.

Довідка:

Створення Центру здійснено в рамках проекту допомоги внутрішньо переміщеним особам «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», що фінансується за кошти Уряду Федеративної Республіки Німеччина через Банк Розвитку KfW та Львівською міською радою.

Виконавці проекту: Український фонд соціальних інвестицій та Управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради. Загальна вартість проекту становить 24,3 млн. грн.

Поділитись: