У Львові воїнам-афганцям та родичам загиблих військових виплатять матеріальну допомогу

У п’ятницю, 15 лютого, — 30-та річниця виведення радянських військ з Республіки Афганістан. Уже традиційно з нагоди цієї дати львів’янам, які брали участь у бойових діях в Афганістані, та родичам загиблих військових місто виплатить матеріальну допомогу. Про це повідомили у департаменті гуманітарної політики ЛМР.

«Цього року матеріальну допомогу отримають усі воїни-афганці та вдови загиблих, які зареєстровані у Львові й перебувають на обліку у відділах соціального захисту міста. Зауважу також, що місто збільшить цю виплату у порівнянні з минулими роками. Тож, матеріальну допомогу отримають 1 157 воїнів-афганців, а також 78 членів сімей загиблих чи померлих осіб, які брали учать у бойових діях в Афганістані. Загальна ж сума виплат становитиме 791 300 гривень», — розповіла директорка департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна.

Так, згідно із розпорядженнями міського голови Львова «Про надання одноразової матеріальної допомоги особам, які брали участь у бойових діях на території Республіки Афганістан і є особами з інвалідністю 1-ї, 2-ї, 3-ї груп та членам сімей загиблих (померлих) осіб, які брали участь у бойових діях на території Республіки Афганістан», а також «Про надання одноразової матеріальної допомоги особам, які брали участь у бойових діях на території Республіки Афганістан (УБД)» одноразову матеріальну допомогу нададуть:

-людям, які брали участь у бойових діях на території Республіки Афганістан і є особами з інвалідністю 1-ї групи. Таких воїнів-афганців у Львові мешкає 10 і отримають вони по 1 500 гривень матеріальної допомоги кожен;

-людям, які брали участь у бойових діях на території Республіки Афганістан і є особами з інвалідністю 2-ї групи. Таку допомогу отримають 117 львів’ян у cумі 1 000 гривень кожен;

-людям, які брали участь у бойових діях на території Республіки Афганістан і є особами з інвалідністю 3-ї групи. Таку допомогу отримають 273 людей по 800 гривень кожен;

-учасникам бойових дій Афганістану: їх у Львові мешкає 757 і отримають вони по 500 гривень;

-членам сімей загиблих (померлих) людей, які брали участь у бойових діях на території Республіки Афганістан. Таку допомогу отримають 78 вдів у сумі 800 гривень кожна.

Довідка:

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав відзначається щорічно 15 лютого.

День встановлено в Україні згідно з Указом Президента України «Про День вшанування учасників бойових дій на території інших держав» від 11 лютого 2004 р. № 180/2004.

15 лютого зазвичай зазначався як День закінчення збройної інтервенції до Афганістану.

Поділитись: