У середу,17жовтня,в приміщенні будинку культури Львівського УВО УТОС, що навул. Замарстинівська,130, відбудуться урочистості приурочені доМіжнародного днябілоїтростини.Розпочнеться урочистий захід о 13:00 год. Його організували в ГО «Львівська обласна організаціяВсеукраїнської організації інвалідів«Українське товариство сліпих», а фінансову підтримку надали в управлінні соціального захисту ЛМР.

У програмі заходу – виставки творчих робіт людей з порушенням зору та виступи творчих колективів та виконавців. В рамках відзначення Міжнародного дня білої тростини цьогоріч організація також презентує проект, що передбачає видання молитовника шрифтом Брайля плоскодруком, збільшеним кеглем та в аудіоформаті, який з ініціативи ГО ЛОО УТОС реалізувала Катехитична комісія Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ в особі голови комісії отця Андрія Стадницького.

«Мета заходу – відкрити очі зрячих на світ незрячих, показати творчі надбання людей з порушенням зору, адже серед членів організації є багато творчо обдарованих особистостей, спортсменів, чинних чемпіонів світу та паралімпійців, вчених, тифлопедагогів, політиків», – розповіли в УТОС.

Як повідомив начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин, з міського бюджету на організацію заходу надали 42 тисячі гривень. «Ми радо підтримуватимемо проекти Львівської територіальної первинної організації УТОС, адже вони завжди цікаві, актуальні та пізнавальні. А ще – у них завжди бере участь величезна кількість учасників», – додав посадовець.

До участі в заході запрошено представників влади та місцевого самоврядування, благодійників, членів інших громадських організацій, партнерів та просто друзів.

Довідка:

Українське товариство сліпих є неприбутковою громадською організацією, яка об’єднує осіб з інвалідністю першої та другої груп по зору. На Львівщині товариство налічує понад 2 100 людей з порушенням зору, з них понад 800 є мешканцями Львова. Організація є чітко структурована і має розгалужену систему первинних осередків, на базі яких людям з вадами зору фахово надається низка соціальних послуг.

Поділитись: