У Львові на цикл мандрівок для літніх дідусів та бабусь скерували 36 тисяч гривень

У Львові для людей поважного віку організували цикл подорожей, що має назву «Мандрівки рідним краєм». Мандруватимуть Львівщиною люди літнього віку, що перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі соціального обслуговування.

Як повідомив начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин, на екскурсійні поїздки з бюджету скерували 36 тисяч гривень. «Ці кошти передбачено на 10 мандрівок. Старші дідусі та бабусі поїдуть до Олеського замку, Жовкви, Унева, Меденич, Дрогобича, а ще вони відвідають Страдч, Каховино та Наконечне Перше. Дві поїздки, в села Урич та Крехів, уже відбулась», – додав посадовець.

Зокрема, цими вихідними група екскурсантів побувала у с. Крехів, що на Жовківщині. Поважні мандрівники відвідали Крехівський монастир, який відомий своїми чудотворними іконами: Святого Миколая Великого, іменем якого названо монастир, і Матері Божої. Монах-екскурсовод розповів про історію виникнення монастиря, про ченців-засновників, забудову монастирського комплексу, цінну колекцію книгозбірні. Після екскурсії літні люди взяли участь у спільному молебні та водосвятті. А згодом усі разом пройшлися до цілющого джерела Божої Матері, а також піднялися до давньої скельної церкви.

«Поважні туристи залишились дуже задоволеними поїздкою: вони мали чудовий настрій та самопочуття», – зазначив директор Львівського міського терцентру Віталій Брославський.

Слід зауважити, що у мандрівці до Крехова взяли участь 30 літніх людей. А загалом до усіх подорожей у територіальному центрі планують залучити щонайменше 300 своїх підопічних. Заплановано, що усі мандрівки повинні відбутись упродовж жовтня-листопада цього року.

 

Поділитись: