У Львові триває акція з надання безпритульним санітарно-гігієнічних послуг

Цієї п’ятниці, 27 вересня, об 11.00 год. відбудеться другий організований захід щодо надання комплексу санітарно-гігієнічних та інших супутніх послуг бездомним людям у «Домі милосердя», що на вул. Мазепи, 48. Про це повідомили в департаменті гуманітарної політики ЛМР.

Під час акції безпритульні зможуть не тільки помитися, а й отримати низку інших послуг. Зокрема, їм запропонують чистий одяг та перукарські послуги. Крім того, вони зможуть, за необхідності, отримати консультацію юриста, психолога та соціального працівника. Також усім бездомним пропонуватимуть скористатися можливістю отримати первинний фаховий медичний огляд. По завершенні усіх процедур відбудеться спільна трапеза.

«Мета цієї ініціативи — наочно продемонструвати нашим безпритульним можливості систематичного одержання основних первинних послуг і відчути очевидні переваги, адже у місті є всі умови для їх надання. Інформацію про можливість скористатись цією послугою серед безпритульних розповсюджують працівники управління соціального захисту, Львівського центру соціальних служб, спільно із працівниками Центру обліку та нічного перебування бездомних, які періодично відвідують місця організованого харчування бездомних, а також місця їхнього скупчення. Однак, Львівська міська рада також звертається до небайдужих громадян з проханням за можливості поширити інформацію про дану акцію серед безхатьків», — повідомили в департаменті гуманітарної політики ЛМР.

До слова, що в місті помитися можна в кількох місцях. Власне, щоденно в Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб по вул. Кирилівська, 3а (бічна Шевченка) — тел.: 2331049. Тут також працює відділення нічного перебування, в якому особи можуть залишитися на нічліг, отримати теплий одяг, санітарно-гігієнічні послуги, послуги з реєстрації, а також першу медичну допомогу.

Також, щоденно санітарно-гігієнічні послуги бездомні можуть отримати у «Домі милосердя», що на вул. Мазепи, 48, Релігійної Місії «Карітас-Спес» Львівської Архідієцезії Римо-Католицької Церкви, яким опікується Згромадження Братів Альбертинців, з якими місто співпрацює.

Поділитись: