Так, в ході благодійного марафону «Львів соціальний» і його циклу акцій під гаслом «Подаруймо дітям радість» управління соціального захисту Львівської міської ради спільно з мовною школою Хелен Дорон організували безкоштовний курс по вивченню англійської мови, для діток з соціально вразливих сімей, віком від 5 до 8 років. Курс вивчення триватиме до 5 місяців, а навчання розпочались з кінця грудня 2012 року.

З року в рік ринок праці та навчання все більше глобалізується, відповідно ці процеси вимагають ґрунтовного рівня знань іноземної мови, особливо англійської, яку переважно позиціонують, як мову міжнародного спілкування. Ідея акції по безкоштовному вивченню англійської полягає в тому, аби спонукати діток до навчання, вже в ранньому віці робити перші кроки до майбутньому успіху в житті. Нам приємно констатувати, що в місті в нас знайшлись однодумці, які долучились до акції «Подаруймо дітям радість» й надали унікальну можливість вивчати англійську мову природним шляхом – через ігри, забави, співи, танці, малювання, що в комплексі створює позитивне і наповнене веселощами середовище, яке дозволяє дітям розмовляти англійською як своєю рідною мовою,– начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Наталя Федорович

До слова повідомимо, що за ініціативи управління соціального захисту Львівської міської ради й підтримки мовної школи “LifeStyle” дітки з соціально вразливих сімей мають змогу безкоштовного вивчення англійської мови.

Благодійний марафон «Львів соціальний» покликаний об’єднати можливості усіх ланок влади та вийти за рамки прописаних міських та державних програм. В рамках марафону, без залучення бюджетних коштів, проводиться ряд соціальних акцій для різних категорій потребуючих громадян – це люди з вадами здоров’я, люди похилого віку, діти з потребуючих сімей, серед яких цикл заходів під гаслом «Подаруймо дітям радість».

Поділитись: