У Львові стартував соціальний проект метою якого є  – трудова реабілітація молоді з неповносправністю

В рамках проекту «Соціальні послуги – спільними зусиллями» у Навчально-реабілітаційному центрі «Джерело», що у Львові, запроваджують нові напрямки діяльності, які сприятимуть трудовій реабілітації молоді з неповносправністю. Проект втілюється за підтримки Європейської Комісії, Європейського Союзу, Представництва Європейського Союзу в Україні, Українського незалежного центру політичних досліджень та Спілки Робітничих Самаритян Грузії (Arbeiter-Samariter-Bund Georgia).

За словами директора центру «Джерело» Анни Гайдучок, проект насправді унікальний та дуже необхідний для особливої молоді. Він передбачає розвиток трьох нових напрямків трудової реабілітації молоді, а саме: навчання столярній майстерності, здобуття навиків для вирощування городини в теплиці, виготовлення декоративних свічок та розвиток виготовлення сувенірної продукції.

«У нашому Центрі вже упродовж 14 років успішно працює відділення «Майстерні для молоді з неповносправністю», останні декілька років діяльність Майстерень забезпечується у партнерстві з Львівською міською радою. Проаналізувавши можливості та уже здобуті вміння та навички молоді Центру ми вирішили запровадити нові напрямки діяльності для реалізації потенціалу та талантів молоді», – розповіла директор Центру.

При цьому вона зазначила, що відкриття нових напрямків дасть можливість залучити більшу кількість молоді з неповносправністю на програми Центру, які, на жаль, сьогодні не мають можливості активно розвиватися або стати учасником відповідних реабілітаційних центрів.

Відтак, у «Майстерні по роботі з деревом» молодь здобуватиме навички столярної та теслярської справи, а в майстерні «Зелена бригада» навчатиметься доглядати за садово-парковими ділянками, а також вирощувати городину. В межах проекту також заплановано на подвір’ї «Джерела» змонтувати спеціальну та доступну теплицю. У «Майстерні по виготовленню свічок», особи з неповносправністю створюватимуть конкурентоспроможну продукцію та якісні вироби, які заплановано розповсюджувати у крамницях міста за благодійні внески. Також в межах проекту заплановано розширити діяльність студії «Майстерні по виготовленню сувенірів».

Довідка:

Навчально-реабілітаційний центр «Джерело» – це благодійна установа, яка надає освітньо – реабілітаційні послуги для дітей та молоді з особливими потребами і дітей з групи ризику від народження до 35 років.

Всі послуги Центру – безкоштовні.

Протягом понад 23 років діяльності у «Джерелі» отримали послуги близько 5 тисяч дітей та молоді з особливими потребами. *Ця публікація розроблена за підтримки Європейського Союзу. Відповідальність за зміст даної публікації покладається виключно на БУ НРЦ «Джерело». Зміст цієї публікації, ні за яких обставин не може розглядатися як такий, що відображає позицію Європейського Союзу.

 

Поділитись: