Місто фінансово підтримує соціально-культурні проекти громадських організацій Львова. Зокрема, в управлінні соціального захисту на співфінансування соцкультурних проектів ГО у 2018 році передбачили 500 тисяч гривень.

Про це повідомив начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин.

«Цього року ми фінансово підтримали декілька надзвичайно цікавих та потрібних проектів: наприклад, проект «Кіно для незрячих», який представила ВГО «Українська спілка інвалідів – УСІ». Згідно проекту у 2018-му році заплановано адаптувати 5 художніх кінофільмів для осіб з важкими порушеннями зору. Завдяки виготовленню аудіодискрипції, спеціального коментаря, стрічки стануть зрозумілими для незрячих і слабозорих глядачів. На ці потреби ми надали 86 тисяч гривень», – розповів Ігор Кобрин.

Ще одна цікава пропозиція– «Іпотерапія для дітей з вадами зору» від ГО «Львівський блок». Учасниками проекту є діти з вадами зору. Для групи таких діток проведуть десятиденний курс іпотерапії. Дофінансування з міського бюджету на цей проект становить 22 тисячі гривень.

«На 50 тисяч гривень ми також дофінансували проект благодійного фонду «Карітас Львів УГКЦ». Соціальні правники «Карітасу» запропонували створити таку собі соціальну майстерню для осіб з обмеженими можливостями. У цій майстерні займатимуться 23 особи з розумовою неповносправністю. Для цих людей, а вони мають особливі потреби, організовуватимуть різного роду майстер-класи і тренінги. Також для них проводитимуть арт-терапію», – додав Ігор Кобрин.

Крім того, майже 93 тис. грн. місто скерувало на підтримку денної програми «Усмішка» – місце розвитку і радості для людей з розумовою неповносправністю Громадської організації «Лярш Ковчег». Відповідно до програми 13 осіб з глибокою розумовою та комплексною неповносправністю зможуть перебувати на денній програмі «Усмішка».

Також 100 тис. грн. отримали з міської скарбнички ЛМ «Спільнота взаємодопомоги «Оселя» – вони запропонували проект «Знайди свій дім» й займатимуться ресоціалізацією безпритульних людей. Фінансову підтримку у 100 тисяч гривень з бюджету надали й Благодійній організації «Регіональний центр соціальної адаптації». А благодійний фонд – шпиталь ім. Митрополита Андрея Шептицького Курії Львівської Архієпархії УГКЦ отримав понад 49 тис. грн. на реалізацію програми «Виїзна бригада паліативної допомоги (хоспіс вдома)».

Загалом, зі слів Ігоря Кобрина, у 2018 році місто дофінансувало 7 соціально-культурних проектів громадських організацій Львова на загальну суму у півмільйона гривень.

Поділитись: