Місто фінансово підтримує заходи, які організовує для захисників нашої Батьківщини Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій. Зокрема, в управлінні соціального захисту на їх фінансування у 2018 році передбачено майже 165 тисяч гривень. Про це повідомив начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин.

«Працівники Центру організовують низку важливих, я б сказав навіть, унікальних заходів для «атовців». Наприклад, психологічний захід «Сім’я, яка чекає», учасницями якого є вдови бійців АТО. З ними працює психолог, вони спілкуються між собою і у такий спосіб отримують психологічну та моральну допомогу. Цікавими заходами є «Родинна порадня ветеранів», «Фотовиставки».

Але мені чи не найбільше імпонує ще один їх захід – «Футбол». Центр зініціював створення футбольної команди для «атовців» ФК «Крила АТО». Команда зареєстрована у Всеукраїнських змаганнях з футболу «Відкритий чемпіонат Героїв АТО», організатором яких є Федерація Футболу України. Змагання між командами АТО відбуватимуться впродовж 2018 року і, слід зауважити, не тільки на території Львівської області. Скажімо, в суботу, 12 травня, наші футболісти змагалися «на виїзді» із командою «атовців» «Прикарпаття» з Івано-Франківська», – розповів Ігор Кобрин.

Зі слів капітана команди Юрія Руденка, гравцями ФК «Крила АТО» є діючі військовослужбовці, а також демобілізовані військовослужбовці, які проходили службу в зоні АТО. З січня 2018 року щотижнево проводяться тренування для гравців.

«Створення даної команди має на меті реалізацію фізичної та психологічної реабілітації військовослужбовців та ветеранів АТО після проходження служби в зоні проведення АТО на сході України, зміцнення дружніх стосунків між військовослужбовцями та ветеранами АТО, а також задля залучення якнайбільшої кількості учасників АТО до регулярних занять спортом», – додав Юрій Руденко.

Слідкувати за командою можна на сторінці Facebook – «Крила АТО», а за «Відкритим чемпіонатом України героїв АТО» на сайті – milfootball.com.ua.

Поділитись: