У Львові скерували майже 120 тисяч гривень на подорожі для людей з особливими потребами

У четвер, 17 травня, півсотні дорослих осіб з розумовою неповносправністю, яких супроводжуватимуть асистенти-волонтери, вирушать у одноденну мандрівку до Гошівського монастиря. Ця подорож відбудеться в рамках соціального заходу «Нове місце – новий досвід», який напрацювали в ГО «Лярш-Ковчег», а також за фінансової підтримки Львівської міської ради. Про це розповів начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин.

«Ця мандрівка покликана сприяти адаптації людей з розумовою неповносправністю у суспільстві і у побутових речах, розширенню їхнього кругозору, можливості побачити щось нове, відволіктись від сірих одноманітних буднів. А ще вона сприятиме активній соціальній реабілітації, соціалізації та інтеграції у новому середовищі», – зазначив Ігор Кобрин.

Загалом в межах заходу «Нове місце – новий досвід», попри подорож до Гошева, відбудеться ще чотири одноденні виїзди в інші населені пункти: Борислав, Раковець, Тернопіль та до Меденич. А також відбудеться 4-денна ровитково-пізнавальна мандрівка до с.Лібухова, що у Старосамбірському районі, де учасники подорожі житимуть на базі відпочинку. Упродовж чотирьох днів для осіб з особливими потребами волонтери організовуватимуть подорожі до річки чи в гори, спортивні ігри на природі чи настільні ігри, командні змагання, конкурси талантів. А наприкінці подорожі запалає святкова ватра.

«У кожній такій мандрівці візьме участь по 50 дорослих осіб з розумовою неповносправністю. На ці подорожі в управлінні соціального захисту ЛМР скерували майже 120 тисяч гривень», – додав Ігор Кобрин.

Нагадаємо, що такі соціальні заходи ГО «Лярш-Ковчег» та управління соціального захисту проводять уже не перший рік. Зокрема, у 2017 році по – півсотні осіб з особливими потребами побували в одноденних подорожах до Зарваниці та Унева, а довготривалі чотириденні мандрівки відбулись до Орявчика та Брюхович.

 

Поділитись: