У Львові презентували стрічку з аудіодискрипцією «Гніздо горлиці»

Сьогодні, 16 жовтня, з нагоди Міжнародного дня білої тростини ЛОО ВГО «Українська спілка інвалідів — УСІ» презентувала кінострічку з аудіодискрипцією «Гніздо горлиці», яку зможуть «побачити» особи з повною або майже повною втратою зору.

Кінострічку адаптовано в рамках соціально-культурного проекту «Кіно для незрячих: художній фільм «Червоний» та інші», підтриманого управлінням соціального захисту Львівської міської ради. В межах цього проекту упродовж року команда фахівців, у складі якої – актриса Олександра Бонковська (автор аудіодискрипції, диктор), Володимир Сватенко і Ярослав Босий (звукорежисери), Оксана Потимко (автор проекту, консультант і експерт) – працює над адаптацією для глядачів з важкими вадами зору 5-ти кінофільмів. Угоду про усі 5 стрічок укладено з ТОВ «ІнсайтМедіа» та «ІнсайтМедіа» Продюсерський центр.

Наразі незрячим і слабозорим львів’янам автори проекту презентували художній фільм «Червоний» (презентація відбулась наприкінці червня з нагоди Дня Конституції України). Спеціальним гостем був Микола Береза – головний герой кінострічки «Червоний».

До кінця цього року планують організувати презентацію решти кінострічок: «Той, хто пройшов крізь вогонь», «Іван Сила» та «Стрімголов».

Поділитись: