На зустрічі були присутні начальник управління соціального захисту Наталя Федорович, в.о. голови Сихівської районної адміністрації Олег Поручинський, а також представники управління соціального захисту, районної адміністрації, директори Львівських комунальних підприємств Сихівського району.

«Мета зустрічі – як підкреслила начальник управління соціального захисту Наталя Федорович – налагодження тісної взаємодії та співпраці між різними ланками процесу надання пільг, субсидій та різних видів соціальних допомог, що дозволить підвищити якість надання цих послуг мешканцям району».

В ході проведення ряду аналітичних висновків за останні звітні періоди нами прийнято рішення щодо необхідності підвищення комунікативної взаємодії між дотичними ланками процесу відшкодування пільг, нарахування субсидій на різних етапах. Тобто, цей процес передбачає обмін оперативної інформації між підрозділами управління соціального захисту, надавачів комунальних послуг, в тому числі ЛКП. Власне, питання полягає в ретельному і систематичному відстеженню змін у динаміці проплати за компослуги, подання спеціалізованої інформації у відповідні терміни, задля забезпечення підвищення гнучкості процесу обробки даних і миттєве реагування на будь-які системні зміни, при мінімальному дискомфорті для громадян, отримувачів послуг,– начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Наталя Федорович

Для отримання детальнішої інформації мешканці Львова можуть звертатись за консультаціями до районних відділів управління соціального захисту:

Галицький: тел.: 235-80-83 (вул. Ф. Ліста, 5)
Личаківський: тел.: 235-71-62 (вул. Театральна, 10)
Залізничний: тел.: 295-82-28 (вул. Виговського, 34)
Франківський: тел.: 237-50-81 (вул. Ген. Чупринки, 85)
Шевченківський: тел.: 252-28-40 (вул. Липинського, 11)
Сихівський: тел.: 254-64-80 (просп. Черв. Калини, 66)

Поділитись: