У місті триває кампанія під гаслом «Соціальні акції з подолання бідності». Так, станом на 1 листопада 2019 року у рамках кампанії бездомним та потребуючим роздали 9 200 порцій гарячого харчування. Про це повідомив начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин.

«Цю кампанію ми започаткували ще у 2010 році: тобто успішно вона триває уже 9 років. Реалізовуємо  ми цю акцію не самі, а разом із храмом Христового Воскресіння та ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги «Оселя», які, власне, опікуються  соціальними їдальнями для потребуючих та бездомних людей. На співфінансування цих їдалень ми щороку передбачаємо кошти: цьогоріч ми скерували 159 тисяч гривень», – додав Ігор Кобрин.

Загалом у їдальні, якою опікується храм Христового Воскресіння, від початку року роздали понад 5 200 порцій гарячого харчування. Завдяки мобільному пункту від ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги «Оселя» потребуючі отримали близько 2-х  тисяч обідів. Таку ж кількість порцій надали і в самому приміщенні «Оселі», що у Винниках на вул. Винниченка, 3. 

Слід зазначити, що їдальня, якою опікується храм Христового Воскресіння працює з понеділка до п’ятниці на вул.  Городоцькій, 319а.  Щодня там гарячу їжу та чай отримують 30-40 осіб. Щодо  мобільного пункту харчування, який організовує ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги «Оселя», то він функціонує щочетверга  о 14:00 год. у парку «На валах» неподалік від Порохової вежі. Також гарячу страву можна отримати з понеділка до п’ятниці в приміщенні «Оселі», що у Винниках на вул. Винниченка, 3. 

Поділитись: