У понеділок, 1 жовтня, з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку в Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини, що на вул. А. Вахнянина, 29, відбудеться святкова концертна програма «Зустріч поколінь». Розпочнеться концерт о 15.00 год. Вхід на святковий захід — вільний. Про це повідомила директорка департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна.

«Першого жовтня увесь світ відзначатиме Міжнародний день людей похилого віку. Тому саме у цей день ми запрошуємо до Центру на святковий концерт людей поважного віку, аби віддати їм свою шану і повагу. Адже за спиною у них такий довгий і непростий віковий і життєвий шлях. Дивуватимуть присутніх своїми виступами художні колективи закладів позашкільної освіти та закладів загальної середньої освіти Львова. Учасники підготували напрочуд яскраву та різноманітну концертну програму», — зазначила Галина Слічна.

Загалом на сцені театру відбудуться десятки номерів. Зокрема, виступатимуть зразковий ансамбль народного танцю «Ранок», народний колектив «Модерн балет», школа-студія сучасного танцю «Акверіас», народна капела бандуристі «Ягілка», ансамбль естрадного танцю «Добрий настрій», а також танцювальні колективи «Викрутасики» та «Самоцвіти». Крім того, звучатимуть і вокальні композиції зразкового вокально-інструментального ансамблю «Вишиваночка», художнього колективу «Музичний театр-студія Погулянка» та багато інших. А на завершення вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості презентують сценку «Час пливе»

Поділитись: