У Львові у Парку культури відбудеться масштабний захід до Дня захисника України

14 жовтня наша країна відзначатиме День захисника України.Самез цієї нагоди у Львові,у Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького у неділю, 14 жовтня, відбудеться святковий захід «Під твоїм покровом». Триватиме святкування упродовж 9-ти годин: з 14:00 до 23:00 год. А підготували комплексний захід фахівці Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій.

Як повідомили у Центрі, програму вони формували так, щоб максимально врахувати побажання ветеранів АТО та членів їх родин. А загалом захід спрямований на виказ пошани та підтримки усіх захисників України, насамперед учасників АТО.

«Комплексний захід з нагоди Дня захисника України включатиме у себе різноманітні атракції: і частування кулішем, і сімейні розваги, і майстер-класи, і показові виступи. Відбудеться також і музично-розважальна частина: виступатимуть гурти «Кораллі», «Рококо», «Тарас Чубай та Плач Єремії». А наприкінці святкування відбудеться ще й дискотека Гаррі Шумова», – розповіли організатори.

Вхід на захід – вільний. Організатори запрошують на святкування усіх охочих: учасників АТО та їхні родини, а також мешканців та гостей міста Львова.

Поділитись: