У Львові на оздоровлення та відпочинок дітей з інвалідністю, з малозабезпечених сімей та дітей воїнів АТО передбачили понад 1, 3 млн грн

В міському управлінні соціального захисту передбачили кошти на оздоровлення та оздоровчо-реабілітаційне таборування дітей з інвалідністю по слуху, із малозабезпечених сімей та дітей воїнів АТО. Цьогоріч на ці потреби скерували 1 310 000 грн.

Зокрема, у 2019 році в рамках Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, постраждалих учасників Революції Гідності та членів їх сімей, членів сімей Героїв Небесної Сотні – мешканців м. Львова на оздоровлення дітей заплановано скерувати 1 120 000 грн.

«Кошти на оздоровлення з бюджету міста Львова для цієї категорії дітей скеровують ще із 2016 року: тоді на оздоровлення 1 499 дітей надали 3 430 000 грн. У 2017 р. дану виплату отримала 801 дитина: відповідно до комплексної програми на оздоровлення було передбачено 1 972 800 грн. У 2018 р. – 1 111 000 грн: відповідно 337 дітей отримали матеріальну допомогу на оздоровлення», – додали в управлінні соціального захисту ЛМР.

Зауважимо також, що в управлінні передбачили кошти й на фінансову підтримку заходу «Літній оздоровчо-реабілітаційний табір для дітей з вадами слуху та сімей, що їх виховують», який напрацювали в ГО батьків і дітей з вадами слуху «Дзвін».Таборування проходить на березі Азовського моря, а саме в смт. Кирилівка, що у Запорізькій області. Діти у супроводі батьків та педагогів, загалом 25 осіб, у табір вирушили уже 25 червня, а повертатимуться до Львова за два тижні – 12 липня. На організацію цієї мандрівки з міського бюджету ГО «Дзвін» надали 140 000 грн. Таку ж суму, до слова, ця громадська організація на оздоровче таборування отримала й у 2018 році.

Поїдуть цьогоріч у літній дитячий табір й 20 дітей із сімей, що опинились у складних життєвих обставинах. Це стало можливо завдяки заходу «Омріяний відпочинок», який організували в БО БФ «Карітас-Львів УГКЦ». Перебуватимуть діти у будинку відпочинку «Скарбова гора», що у с. Лопушна Перемишлянського району: упродовж восьми діб діти гратимуть у спортивні та інтелектуальні ігри, ходитимуть на річку, рибалитимуть, малюватимуть пейзажі. А ще для них організовуватимуть кіноперегляди та дискотеки. Захід «Омріяний відпочинок» з бюджету міста підтримали на суму у 50 тис. грн.

Поділитись: