Ще 81 боєць АТО отримає одноразову матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань у розмірі 100 тис. грн. Виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення про виділення необхідних коштів: на ці потреби з міського бюджету скерують 8 млн 100 тис грн.

Загалом з початку дії «Програми про захист інтересів учасників антитерористичної операції» одноразову допомогу в розмірі 100 тис грн уже отримали 1 494 бійців АТО.

Зокрема, допомогу надано відповідно до ухвали міської ради від 23.04.2015 N 4520 «Про затвердження Програми про захист інтересів осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, а також членів сімей таких осіб», з врахуванням рекомендацій громадської комісії із захисту інтересів учасників антитерористичної операції при Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій (протокол від 15.05.2018 N 6/2018).

Нагадаємо, прийом заяв на отримання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань приймає Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій, що працює на вул. Пекарській, 41, а формує черговість включення у список на отримання допомоги виключно громадська комісія із захисту інтересів учасників АТО, що діє при Центрі. Комісія формує рекомендаційний список, а рішення про його затвердження або внесення правок приймає виконавчий комітет Львівської міської ради.

Поділитись: