14 жовтня наша країна відзначатиме День захисника України.З цієї нагоди, а також до свята Покрови Пресвятої Богородиці в управлінні соціального захисту ЛМР та у підпорядкованих бюджетних установах підготували ряд атракцій та заходів.

«Найбільш масштабний комплексний захід «Під твоїм покровом» підготували у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій. Відбудеться він у парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького у неділю, 14 жовтня. Триватиме святкування упродовж 9-ти годин: з 14:00 до 23:00 години. Програма заходу включає різноманітні атракції: і частування кулішем, і сімейні розваги, і майстер-класи, і показові виступи. Відбудеться також музично-розважальна частина: виступатимуть гурти «Кораллі», «Рококо», «Тарас Чубай та Плач Єремії», – розповіла директорка департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна.

Крім того, фахівці Центру організували туристичний похід у Карпати: діти у супроводі ветеранів АТО здійснили сходження на гору Маківка. А ще відбувся майстер-клас для дітей загиблих учасників АТО з виготовлення ангеликів – родинних оберегів, під керівництвом художника – іконописця Лева Скопа.

Як повідомив Ігор Кобрин, передбачили святкові заходи для своїх підопічних і у Львівському міському територіальному центрі. Зокрема, люди поважного віку побувають у музеї академії сухопутних військ ім. Гетьмана Петра Сагайдачного. Окрім того, у центрі денного дозвілля при храмі Покрови Пресвятої Богородиці відбудеться цикл заходів «Героїв країна – моя Україна!».

У Львівському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для родин, котрі переїхали до Львові зі Сходу України та Криму організували захід «Де козак, там і слава», в рамках якого відбудеться екскурсія у музей «Арсенал». Відвідають підопічні Центру і благодійний захід у Львівській філармонії «Концерт концертів».

Нагадаємо, що з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці та 76-ї річниці створення УПА, в управлінні соціального захисту здійснять виплату матеріальної допомоги вдовам/вдівцям ветеранів УПА (70 осіб по 1 тис. грн.), а також вдовам/вдівцям політв’язнів (30 осіб по 1 тис. грн.). Загальна сума виплат – 100 тис. грн. Також до Дня захисника України допомогу від міста нададуть 267 учасникам бойових дій, які отримали інвалідність І, ІІ чи ІІІ групи внаслідок поранення, контузії або каліцтва, одержаних під час безпосередньої участі в АТО. Зокрема, допомогу отримають: учасники з інвалідністю війни І групи – 15 осіб по 1,5 тис. грн.; учасники з інвалідністю війни ІІ групи – 67 осіб по 1,5 тис. грн.; учасники з інвалідністю війни ІІІ групи – 185 осіб по 1 тис. грн. Загальна сума виплат – 308 тис. грн.

Поділитись: