14 жовтня Україна відзначатиме День захисника. З цієї нагоди, а також до свята Покрови Пресвятої Богородиці, в управлінні соціального захисту Львівської міської ради та підпорядкованих бюджетних установах підготували низку атракцій та заходів.

«Найбільш масштабний захід „Під твоїм покровом“ підготували у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій. Відбудеться він сьогодні у форматі Дня відкритих дверей у приміщенні Центру, що на вул. Пекарська, 41. Програма передбачає тематичну фотовиставку присвячену Дню захисника України зі світлинами, що демонструють життя та побут українських воїнів у зоні бойових дій. Також відбудеться зустріч зі звільненим з російського полону моряком Андрієм Оприском, а також спілкування із львівськими школярами. У планах — ще й створення привітальних листівок, ангелів-оберегів й уроки військово-патріотичного виховання від учасників бойових дій», — розповіла заступниця міського голови з гуманітарних питань Галина Слічна.

Крім того, фахівці Центру організували для сімей загиблих учасників бойових дій захід у рамках проекту «Іпотерапія. Досвід роду», який передбачає проведення групи взаємопідтримки для батьків загиблих Героїв із застосуванням методу іпотерапії та верхової їзди. А ще буде частування, кава, чай, солодощі та приємне спілкування в колі однодумців. Відбудеться захід на базі відпочинку «Бухта Вікінгів».

Передбачили святкові заходи з нагоди свята і у Львівському міському територіальному центрі соціального обслуговування. Зокрема, люди поважного віку з концертною програмою та гостинцями відвідають військово-медичний клінічний центр Західного регіону що на вул. Личаківській, 26. А у центрі денного дозвілля при храмі Покрови Пресвятої Богородиці відбудеться святковий захід «Будь здорова Козацька Покрово!».

Розпочнеться він із Божественної Літургії, опісля якої відбудеться святковий концерт за участі бандуриста Остапа Стахіва та хору міського терцентру «Львівська дефіляда».

Родзинка заходу — читання літніми підопічними терцентру власної поезії. Ще одну акцію, а саме «Свято мужності і відваги», фахівці терцентру проведуть у центрі денного дозвілля при дитячій бібліотеці на вул. Окуневського, 3.

У Львівському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбудеться кілька майстер-класів для дітей воїнів АТО: вони виготовлятимуть святкові листівки. А ще для дітей у Центрі соціальних служб з нагоди Дня захисника України запланували похід у дитячо-розважальний центр «Веселка» та перегляд кінофільму «Захар Беркут».

Поділитись: