У Львові з нагоди Дня матері працювала «Мамина майстерня»

Вже за добре складеною традицією управління соціального захисту Львівської міської ради спільно із згромадженням сестер служебниць Непорочної Діви Марії організували для дітей із соціально вразливих сімей Львова майстер-класи під гаслом «Мамина майстерня». Цьогоріч зустрічі відбулись 08 і 09 травня, напередодні Міжнародного дня матері, який щорічно відзначають у другу неділю травня.

Участь у майстер-класах взяли 52 дитини із потребуючих сімей.

«Мета заходу – навчити дітей власноруч виготовляти подарунки (вітальні листівки, вироби із сіна, біжутерія, ляльки-мотанки тощо). Крім того, участь у цих майстер-класах дасть змогу дітям проявити свої творчі здібності, розвинути почуття власної гідності та наполегливість у праці. Діти зможуть проявити свою щедрість, співчуття та добрі наміри, даруючи або жертвуючи свої вироби іншим людям»,-повідомили організатори заходу.

Майстер-класи пройшли за адресою вул. Равська, 6, у супроводі волонтерів-асистентів з числа переселенців з окупованих територій Сходу України, а виручені кошти на благодійному аукціоні передадуть потреби учасників АТО.

«Мати – це найдорожча людина в житті кожного з нас, для якої ми залишаємось дітьми як у віці п’яти років, так і п’ятдесяти. Тому важливо, завжди пам’ятати тих, хто за даром Господа нас привів у цей світ, любити їх і приділяти увагу в повсякденному житті, адже матері живуть заради своїх дітей. Тому, власне проведення подібних заходів, як «Мамина майстерня» у супроводі сестер служебниць Непорочної Діви Марії, позитивно впливає на внутрішній світ дитини, в якому місце матері, батьків загалом непохитно шанується», –в.о.начальника управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин

По завершенні майстер-класу всі учасники отримали від міста корисні подарунки.

День матері — міжнародне свято. В Україні офіційно відзначають щорічно, починаючи з 2000 року, у другу неділю травня. Вперше встановлене офіційно Конгресом США 8 травня 1914.

 

Поділитись: