До 33-ї річниці Чорнобильської катастрофи, ліквідаторам аварії на Чорнобильській атомній електростанції, постраждалим внаслідок цієї техногенної катастрофи, а також дітям з інвалідністю внаслідок аварії на ЧАЕС, місто виплатило одноразову матеріальну допомогу. Загалом кошти отримали 2 187 осіб, а загальна сума виплат становить 1, 5 млн. грн. Про це повідомили в міському управлінні соціального захисту.

«З міського бюджету одноразову грошову виплату отримали мешканці Львова, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, 1-ї та 2-ї категорій. Постраждалих таких категорій у Львові мешкає 1 244 особи: їм надали по 700 гривень допомоги кожному. Також кошти скерували ліквідаторам аварії на ЧАЕС 2-ї категорії, а таких у Львові мешкає 800 осіб, а також 3-ї категорії — 141 особа: вони отримали по 700 та 500 гривень матеріальної допомоги відповідно. А двом дітям з інвалідністю, яку вони отримали внаслідок аварії на ЧАЕС, виплатили по 1 000 гривень», — розповів начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин.

Кошти ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС та постраждалим внаслідок цієї техногенної катастрофи ЧАЕС надали у межах Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян м. Львова.

Поділитись: