У Львові говоритимуть про впровадження проекту для виклику служб екстреного реагування людьми з особливими потребами

В суботу, 7 грудня, о 14:30 год в приміщенні Львівського обласного центру культури і дозвілля УТОГ, що на вул. Некрасова, 45, представники компанії «Українські системи та блокчейн рішення» презентуватимуть людям з особливими потребами мобільний додаток «112:UA». Цей додаток розробники створили для допомоги у виклику екстрених служб людям з інвалідністю по зору, слуху чи опорно-рухового апарату. На цій зустрічі присутніми будуть майже 800 осіб з інвалідністю.

«Багато людей в нашій країні не можуть скористатись викликом швидкої допомоги, поліції чи ДСНС через те, що не бачать, не чують чи не в змозі пояснити де вони знаходяться і що трапилось. Так от: саме додаток «112:UA» вирішує цю проблему», – розповіли розробники додатку.

Як повідомили фахівці компанії «Українські системи та блокчейн рішення», мобільний додаток «112:UA» розроблений для смартфонівна базі Android і забезпечує швидкий і зручний доступ до служб екстреної допомоги. Натисненням лише однієї кнопки SOS, яка знаходиться у швидкому доступі в нижній панелі меню, користувач зможе відправити сигнал про допомогу. Цей сигнал надходить диспетчеру, який водночас отримує запис звуку, інформацію про місце розташування людини, яка потребує допомоги і, навіть, медичні дані потерпілого.

Також незалежно від національності та мови, користувачі зможуть передавати інформацію про подію для диспетчерів просто обравши необхідні піктограми в програмі або надіславши фото події.

Диспетчер, керуючись цією інформацією, оперативно скеровує до місця події саме ту екстрену службу, яку потребує потерпілий з особливими  потребами. Відповідно, людина, яка потрапила у надзвичайну ситуацію, отримає якісну допомогу значно швидше ніж зараз. 

Водночас додаток «112:UA» буде корисним і службам порятунку чи правоохоронним органам, адже вони отримають точну інформацію про місце і деталі події, що скоротить час на реакцію.

Деталі про додаток «112:UA» можна довідатись за посиланнямhttps://accessibility.com.ua/uk/

Поділитись: