У Львові функціонує Центр дозвілля для молоді  з особливими потребами

В нашому місті молодь з особливими потребами має можливість корисно з цікавістю проводити час в Центрі дозвілля Благодійного фонду «Карітас Львів УГКЦ». Діяльність Центру дофінансовує управління соціального захисту Львівської міської ради в рамках реалізації соціально-культурного проекту.

Мета нашого проекту допомогти людям з особливими потребами реалізуватись через активну участь у роботі «Центру дозвілля та соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами»,– повідомили в БФ «Карітас Львів УГКЦ»

В рамках проекту в Центрі дозвілля, який знаходиться за адресою: Озаркевича, 3 відбуваються різноманітні творчі заняття, під час яких молоді неповносправні люди здобувають навики і вміння, виявляють свої таланти, реалізовують себе у праці. Це і заняття з паперу (листівки), бісеру (намиста, листівки), ткацтва (подушки), соціально-побутових навичок, –начальник відділу соціальних програм управління соціального захисту ЛМР Віктор Степанюк

В міському бюджеті на реалізацію цього проекту передбачено близько 10 тис.грн.

Карітас Львів УГКЦзасновано Львівською Архиєпархією та МБФ «Карітас України» у 1996 році. Донині цей осередок Карітасу цілеспрямовано, успішно і зі значним масштабом згуртовує людей задля соціального служіння потребуючим ближнім.

 

Поділитись: