В управлінні соціального захисту Львівської міської ради з нагоди Дня міста Львова закупили 2 100 комплектів продуктових наборів. У складі одного продуктового пакету – рис, гречка, згущене молоко, олія та чай. Цього року їх передадуть львів’янам, котрі мають порушення функцій зору та слуху.

Про це розповів начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин.

«У Львові мешкає понад 1 200 людей, які мають інвалідність по зору та майже 800 осіб, у котрих – інвалідність по слуху. Усі ці люди до Дня міста отримають нехай невеликий, але, безумовно, такий потрібний їм подарунок. Частина львів’ян, котрі мають порушення зору та слуху, а таких близько чотирьох сотень, отримають продуктові набори через районні відділи соціального захисту населення. Решту – передамо для розповсюдження організаціям з якими ми тісно співпрацюємо: а це – УТОС, Фонд реабілітації незрячих, ЛОО ВГО «Українська спілка інвалідів» та Українське товариство глухих», – розповів Ігор Кобрин.

Зі слів Ігоря Кобрина, вартість одного продпакету становить 105 гривень. Загальна вартість усіх закупівель – майже 220 тисяч гривень: ці кошти виділили з міського бюджету Львова.

Слід зауважити, що цьогоріч в управлінні соціального захисту Львівської міської ради для найбільш потребуючих львів’ян з числа малозабезпечених, осіб з інвалідністю та інших соціально вразливих громадян також закупили та розповсюдили 600 продуктових наборів. Ці набори, до яких увійшли макарон, рис, згущене молоко, чай та олія напередодні Великодніх свят передали потребуючим львів’янам працівники районних відділів соціального захисту..

Поділитись: