У Львові для людей поважного віку організували цикл подорожей «Мандрівки рідним краєм-3»

Літні дідусі та бабусі, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі, продовжують мандрувати Львівщиною. Цього разу поважні туристи побували наСтаросамбірщині: зокрема вони відвідали монастир св. Онуфрія, що у с. Лаврів.

Як повідомили в управлінні соціального захисту ЛМР, на циклподорожей, що має назву «Мандрівки рідним краєм», з бюджету міста скерували майже 40 тисяч гривень. Загалом ці кошти передбачено на 7 мандрівок. Заплановано, що літні львів’яни, попри мандрівку до Лаврова, ще відвідають Страдч, Зарваницю, Золочів, Кульчиці і Трускавець. Одна мандрівка, а саме до смт. Славське, уже відбулась.

На Старосамбірщині мандрівники відвідали монастир св. Онуфрія, заснований ще в часи розвитку Галицько-Волинського князівства. Засновником монастиря вважається галицький князь Лев Данилович. Найціннішою місцевою пам`яткою є Онуфріївська церква – єдиний збережений західноукраїнський храм 13 ст. у візантійському стилі.

«Монах отець Юстин провів захоплюючу екскурсію територією монастиря, відправив божественну літургію за здоров`я подорожуючих. А ще львів`яни набрали воду з цілющого джерела, що на території монастиря: в спекотний день це було дуже доречно. Відпочивши та набравшись позитивної енергії, літні люди бадьорі та веселі приїхали до рідного Львова», – додали у терцентрі.

Слід зауважити, що у мандрівці взяли участь 30 літніх людей. А загалом до усіх подорожей у територіальному центрі планують залучити щонайменше 200 своїх підопічних. Усі мандрівки повинні відбутись упродовж червня-жовтня цього року.

Поділитись: