У Львові для літніх львів’ян влаштували вечір театру

Літні дідусі та бабусі, які є підопічними Львівського міського територіального центру, побували у Львівському національному академічному українському драматичному театрі імені Марії Заньковецької, де переглянули комедію «За двома зайцями».

«На розсуд глядачів було представлено режисерську роботу заслуженого діяча мистецтв України Ореста Огородника, кожна вистава якого – це подія в театральному житті Львова і завжди неординарний підхід та нове бачення матеріалу. А загалом приємно констатувати, що в нашому місті керівництво театрів, музеїв та інших установ культурного значення йде нам назустріч, і дає можливість безкоштовно дарувати літнім городянам миті цікавого проведення дозвілля», – розповіла організатор культурно – дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

 

Поділитись: