У Львові для літніх людей організували мандрівку до цілющого джерела

Львів`яни поважного віку,які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі,відвідали село Раковець, що у Пустомитівському районі.

«Поїздки в село Раковець відбуваються щороку, адже там тихо та затишно, а повітря чисте наче у Карпатах. Для старших людей, які живуть у місті, така подорож – це колосальний заряд позитивною енергією. У Раковці наші мандрівники побували біля джерела і спробували цілющої води. А ще усі скуштувавши козацького кулешу в альтанці на території готельно-ресторанного комплексу «Сяня». Опісля, втомлені, але наповнені позитивом, львів`яни поважного віку повернулись додому», – розповіли у відділенні соціальної адаптації Львівського міського територіального центру.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

Поділитись: