У п’ятницю, 20 квітня, в парку імені Івана Франка для підопічних Львівського міського територіального центру проведуть заняття з йоги. Тренування з групою літніх людей, які виявили бажання займатися йогою, проведе спеціально запрошений професійний тренер. Про це повідомив директор Львівського міського територіального центру соціального обслуговування Віталій Брославський.

«Весняна пора – час цікавого проведення дозвілля. Тож працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля наших підопічних і залучити до участі щонайбільше літніх людей, щоденно проводять різнопланові заходи. Цього тижня, скажімо, у нас заплановано, зокрема, такі заходи: заняття з йоги, екскурсію у монастир Святого Онуфрія та екскурсійну прогулянку Стрийським парком, захід зі спільної посадки дерев підопічними нашої установи та учнями середньої загальноосвітньої школи №78 «Сплітаємо коріння поколінь», майстер-клас «Аплікація з кавових зерен», – розповів Віталій Брославський.

Загалом, зі слів Віталія Брославського, у кожному заході бере участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру. Також до заходів часто долучаються духовенство, працівники інших закладів та організацій, громадських об’єднань, професійні екскурсоводи, тренери, театрали, видатні та просто цікаві люди.

«Ми намагаємось врахувати усі побажання, вподобання, зацікавлення та пропозиції наших підопічних. Тому формуємо групи за інтересами: адже є люди, які хочуть побувати на прогулянці, подихати свіжим повітрям, для когось найкраще дозвілля – екскурсії історичними місцями, музеями чи церквами й монастирями, але є й такі, для кого найкращий відпочинок – активні заняття, різноманітні конкурси, спортивні заходи. Ми мали хороші починання з проведення заняття з йоги у минулому році восени, цьогоріч продовжуємо ці позитивні та корисні традиції», – додав Ігор Кобрин, начальник управління соціального захисту Львівської міської ради.

Поділитись: