У Львові для літніх дідусів та бабусь організували цикл мандрівок рідним краєм

В управлінні соціального захисту ЛМР скерували 36 тис гривень на циклпоїздок, що має назву «Мандрівки рідним краєм». Подорожуватимуть Львівщиною люди літнього віку, що перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі соціального обслуговування.

Як повідомив начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин, кошти передбачено на 10 мандрівок. Зокрема, старші дідусі та бабусі поїдуть до Крехова, Олеського замку, Жовкви, Унева, Меденич, Дрогобича, а ще вони відвідають Страдч, Каховино та Наконечне Перше.

Одна поїздка, у село Урич, що у Сколівському районі, уже відбулась. Група екскурсантів відвідала музей в селі Урич, де почули розповідь про легендарну наскельну фортецю «Тустань» та подивились відео про щорічний фестиваль «ТУ Стань». Опісля, у супроводі екскурсовода, вони помандрували й на саму скелю.

«Люди літнього віку були зачаровані красою місцевості та надзвичайно цікавою розповіддю екскурсоводів. Вони навіть не думали про втому. Словом, поважні туристи залишились дуже задоволеними поїздкою, головне, що вони мали чудовий настрій та самопочуття», – додав директор Львівського міського терцентру Віталій Брославський.

Слід зауважити, що у мандрівці до Урича взяли участь 30 літніх людей. А загалом до усіх подорожей у територіальному центрі планують залучити щонайменше 300 своїх підопічних. Заплановано, що усі мандрівки повинні відбутись упродовж жовтня-листопада цього року.

Поділитись: