У Львові для дітей з вадами слуху та сімей, що їх виховують організували літній оздоровчо-реабілітаційний табір: він проходитиме на березі Азовського моря, а саме в смт. Кирилівка, що у Запорізькій області. Цей захід став можливим завдяки Громадській організації батьків і дітей з вадами слуху «Дзвін». Фінансову підтримку на проведення таборування надали в управлінні соціального захисту Львівської міської ради.

«Цей табір – не тільки відпочинок. Аджеупродовж усього часу перебування дітей у таборі, а це два тижні, з ними ще й займатимуться спеціалісти – сурдопедагоги. Тобто дітки будуть задіяними у заняттях із розвитку зв’язного мовлення та слухового сприймання. Також відбудуться заняття з розвитку дрібної моторики, музичні уроки, фізичні вправи та дихальна гімнастика на свіжому повітрі, водні процедури та сонячні ванни. Батьки братимуть участь у психологічно-розвантажувальних тренінгах; для них відбуватимуться навчальні семінари з питань реабілітації дітей з вадами слуху. Заплановано, звісно, й екскурсії: зокрема діти побувають у дельфінарії та на острові – заповіднику Бірючий», – розповіла в.о. начальника управління соціального захисту ЛМР Леся Дронь.

Як повідомила голова правління організації Алла Сапожникова, виїжджатиме група дітей у супроводі батьків та педагогів у табір уже 29 червня, повертатиметься до Львова – 14 липня.

Слід зазначити, що загалом на цю мандрівку в управлінні соціального захисту ЛМР скерували 140 тисяч гривень.

Довідка:

Громадська організація батьків і дітей з вадами слуху «Дзвін» заснована у 2001 році. Кількість членів організації у 2001 році складала 20 осіб (17 сімей). На сьогодні «Дзвін» налічує близько сотні активних учасників (60 родин).

Завданням ГО «Дзвін» є інтеграція дітей з вадами слуху в суспільстві, а також захист законних, соціальних, творчих прав та спільних інтересів членів організації. Крім того, «Дзвін» до роботи залучає спеціалістів, сприяє розробці методичних рекомендацій по реабілітації та сприяє у забезпеченні технічними засобами реабілітації.

Поділитись: