У Львові для дітей з вадами слуху та їхніх батьків організували літній оздоровчо-реабілітаційний табір, який триватиме в смт. Кирилівка Якимівського району Запорізької області. Упродовж усього часу перебування дітей у таборі, а це два тижні, з ними займатимуться сурдопедагоги, дітки будуть задіяні у заняттях із розвитку зв’язного мовлення та слухового сприймання. Також заплановано чимало цікавих атракцій.

«26 червня розпочався літній оздоровчо-реабілітаційний табір для дітей з вадами слуху та сімей, що їх виховують під керівництвом спеціалістів. Табір проходить у смт Кирилівка Якимівського району Запорізької області, на базі відпочинку “Оріон”. Захід проводимо завдяки фінансуванню управляння соціального захисту Львівської міської ради, спонсорської допомоги ТзОВ “Деос — Реліз” меценатської допомоги та внесків батьків», — повідомили у Громадській організації батьків і дітей з вадами слуху «Дзвін».

Упродовж всього періоду перебування у таборі, з дітьми займатимуться спеціалісти — два сурдопедагоги. Протягом дня діти будуть задіяні в заняттях з розвитку зв’язного мовлення та слухового сприймання, з розвитку дрібної моторики, музичних заняттях, заняттях з театрального мистецтва. Передбачені також фізичні вправи та дихальна гімнастика на свіжому повітрі, водні процедури та сонячні ванни.

Ввечері для батьків проводитимуть психологічні розвантажувальні тренінги, бесіди — обмін досвідом, навчальні семінари з питань реабілітації дітей з вадами слуху. З екскурсій заплановано відвідування дельфінарію та острова-заповідника Бірючого.

Табір триватиме до 11 липня.

Поділитись: