У Львові для дітей провели «шоколадний» майстер-клас

Для дітей з родин, які опинилися в складних життєвих обставинах, із вимушено переселених сімей, а також для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування провели майстер клас із виготовлення шоколадних цукерок. Це цікаве заняття для них організували фахівці Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також працівники Львівської майстерні шоколаду.

«Кожна дитина під час майстер-класу перетворилася на шоколадного майстра та реалізувала свою солодку мрію. Всі учасники заходу одягнули форму шоколатьє та отримали необхідні атрибути та якісний натуральний шоколад. Крім того, дітки слухали цікаві розповіді про шоколад та готували шоколадні шедеври власноруч», – розповіла фахівець із соціальної роботи Франківського району ЛМЦ СССДМ Марія Ковальчук.

По завершенні майстер-класу кожен його учасник отримав власні вироби у подарунок. «А ще усі поласували смачними напоями та отримали сертифікат майстра шоколадної справи. Діти залишилися враженими та щасливими», – додала Марія Ковальчук.

Поділитись: