У Львові для дітей провели майстер-клас з миловаріння

Для дітей з особливими потребами, дітей, які позбавлені батьківського піклування та дітей учасників АТО провели майстер-клас з миловаріння. Це цікаве заняття для них організували фахівці Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також працівники Львівської майстерні миловаріння.

«Учасники майстер-класу потрапили у чарівну майстерню, де отримали змогу познайомитися з професійними майстрами, а також дізналися про основні таємниці та хитрощі миловаріння, основні правила комбінування ароматів та їх властивості, – розповіла соціальний фахівець відділу соціальної роботи Шевченківського району ЛМЦ СССДМ Олена Пелех. – Під час майстер-класу діти навчилися створювати запашне мило власними руками. Самостійно обирали улюблені аромати і кольори, а за бажанням могли додати в мило масла або декоративні блискітки».

По завершенні майстер-класу кожен його учасник отримав у подарунок власноруч створений шматочок мила. «А мило створене руками дитини буде запорукою того, що малюк митиме руки за будь-якої нагоди, добровільно та із задоволенням», – додала Олена Пелех.

Поділитись: