У Львові для дідусів та бабусь організували цікаву екскурсію

У Львові організовують цікаве дозвілля для літніх людей.Зокрема, підопічніЛьвівського міського територіального центру побували в парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького.

Під час прогулянки літні мандрівки ознайомились з історією заснування парку, який був закладений у 1951 році на місці Пелчинського ставка. У 1959 році будівництво парку було завершено. Також вони дізнались, що загальна площа парку – 26 гектарів, він являється пам’яткою садово-паркового мистецтва місцевого значення та одним із найкраще облаштованих парків м. Львова.

«На схилі літ у багатьох представників старшого покоління назріває проблема дефіциту спілкування із людьми, які були їм близькі за духом, за переконаннями чи інтересами, тобто з друзями. Адже в силу різних причин з віком втрачаються давні дружні зв’язки, а нові формуються не так швидко як в молоді роки. Тому, розуміючи важливість в житті кожного з нас спілкування з друзями, ми постійно проводимо такі зустрічі», – зазначила організатор культурно – дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

 

Поділитись: