У Львові для бездомних та потребуючих запрацюють пункти обігріву

Через різке зниження температури, яке очікується найближчими днями, у Львові запрацюють пункти обігріву. Так, уже 27 листопада, функціонуватимуть два такі пункти. Проте за умови, що температура повітря знизиться до – 10° у ЛМР розглянуть можливість відкриття додаткових пунктів, де зможуть зігрітися усі потребуючі.

Як повідомили в департаменті гуманітарної політики, на разі пункт обігріву працюватиме в приміщенні Центру обліку та нічного перебування бездомних осіб, що на вул. Кирилівській, 3а. Він функціонуватиме щоденно з 9:00 до 20:00 год. Ще один пункт діятиме в робочі дні з 09:00 до 18:00 год. у приміщенні благодійної організації «Регіональний центр соціальної адаптації», що на вул. Личаківській, 56.

«В обох пунктах одночасно може розміститися по 20-30 осіб. Усі, хто туди звернеться будуть забезпечені гарячими напоями та їжею швидкого приготування. А в Центрі обліку за необхідності потребуючим надаватимуть теплий одяг – білизну, шкарпетки, светри, взуття та інші речі», – додала директор департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна.

Принагідно нагадаємо, що у Львівському центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб функціонує відділення нічного перебування для бездомних громадян, в якому вони можуть переночувати, пройти первинний медичний огляд, а також скористатись санітарно-гігієнічними послугами. Відділення працює з 20:00 год. до 9:00 год. Тобто фактично у холодний період року Центр працює цілодобово.

Департамент гуманітарної політики звертається до усіх небайдужих львів’ян повідомляти про факти та місця перебування бездомних осіб за тел.: 233 14 79 або 233 10 49.

Поділитись: