З нагоди Дня українського добровольця, який в Україні відзначають 14 березня, бійцям-добровольцям антитерористичної операції (операції об’єднаних сил) – мешканцям м. Львова виплатять матеріальну допомогу. Відповідне розпорядження підписав міський голова Львова Андрій Садовий.

Як повідомили в управлінні соціального захисту ЛМР, отримають одноразову виплату 58 бійців-добровольців. Загалом у міському бюджеті на ці потреби передбачили 58 тис. грн. Здійснить дані виплати управління соціального захисту в межах Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян м. Львова.

Слід зазначити, у Львові бійці-добровольці можуть користуватись й іншими соціальними гарантіями, які передбачені у місцевих програмах соціального захисту бійців АТО. За додатковою інформацією учасники антитерористичної операції з числа осіб, статус яких визначено як бійці-добровольці, можуть звернутись у Львівськийцентрнадання послуг учасникам бойових дій, що знаходиться на вул. Пекарська, 41, тел.: 254 61 16.

Довідка:

День українського добровольця – свято на честь українських добровольців, що відзначається в Україні 14 березня. В цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону.

Поділитись: