До Львова на каву: підопічні терцентру виготовили аплікацію з кавових зерен

Львів’яни поважного віку – підопічні Львівського міського територіального центру цікаво проводять час. Так, у центрі денного дозвілля для літніх людей при Храмі Всіх Святих Українського народу відбувся майстер – клас з виготовлення аплікації з кавових зерен.

Як повідомили у Львівському міському територіальному центрі, у заході взяли участь 10 старших мешканців Львова. Майстер – клас учасникам надзвичайно сподобався. Працювали усі дуже зосереджено та продуктивно.

«Кавові зерна мають дуже приємний запах, насичений колір і цікаву фактуру, а найголовніше вони не псуються і можуть довго служити чудовим декором. А ще вчені довели, що запах кавових зерен має антистресовий ефект. Крім того, робота з дрібними матеріалами сприяє розвитку дрібної моторики, що корисно для людей старшого віку, а творча діяльність розвиває фантазію та здатність креативно мислити», – розповіла соціальний робітник відділення соціальної адаптації Львівського міського територіального центру соціального обслуговування Наталія Баховська.

Зауважимо, що працівники терцентру у центрах дозвілля для літніх громадян щоденно проводять різнопланові заходи: прогулянки, екскурсії, тренування, майстер-класи. У кожному заході бере участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує працівник Львівського міського терцентру.

 

Поділитись: