Для львів’янок, які перебувають на обслуговуванні Львівського міського територіального центру соціального обслуговування, організували чудовий захід – фотосесію «Феєрія Провансу», яка відбулась на лавандових полях поблизу Львова.

«Відвідувачки нашої установи – найкращі! Вони просто насолоджувались процесом, вони чудово позували. Зовсім не соромилися. Тому світлини вийшли просто ідеальними. Але, найголовніше, що вони повернулося додому у чудовому гуморі, веселі та повні сил. А це дуже важливо», – розповіли у терцентрі.

Крім того, учасницям заходу розповіли багато цікавих фактів про лаванду, про її властивості та про розмаїття сфер, де вона використовується.

Слід зазначити, що працівники територіального центру, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше літніх людей, щоденно проводять різні заходи. У кожному з них бере участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу на прогулянці, екскурсії чи тренуванні обов’язково супроводжує працівник установи.

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування опікується вразливими групами населення та/або людьми похилого віку, що перебувають у складних життєвих обставинах. Центр працює за адресою: м. Львів, вулиця Генерала Чупринки, 58а.

Теги:
Поділитись: