Львів’янка Константина Круль відзначила 101-ші уродини

У Львові продовжується традиція вітати довгожителів міста, які відсвяткували 100 і більше років. Так, свій 101-й День народження відзначила львів’янка Константина Круль.

Сьогодні, 28 липня, представники управління соціального захисту від імені громади Львова привітали ювілярку з уродинами та вручили матеріальну допомогу у 5 000 гривень.

Пані Константина мешкає разом з донькою, має двох онуків та двох правнуків, які її дуже люблять і поважають. Жінка брала активну участь у професійній діяльності, нагороджена багатьма почесними грамотами та нагородами. Працювала бухгалтером в педагогічному училищі. Останнє місце праці – на Львівському підприємстві «Кінескоп».

Нагадаємо, що усіх ювілярів, як і щороку, від імені громади вітають представники міської влади. Традиційно тим довгожителям, які відзначають сто років, на День народження з бюджету надають одноразову матеріальну допомогу у сумі 5 000 гривень, пам’ятну монету та вітальний лист від імені міського голови. Усім же, хто святкує 101 та більше років, – 5 тис грн.

Загалом у 2022 р на виплати одноразової допомоги для львів’ян-довгожителів у бюджеті передбачили 280 тис грн.

Поділитись: