Львів’янка Броніслава Чечина відзначає свій 102-й День народження

У Львові продовжується традиція вітати довгожителів міста, які відсвяткували 100 і більше років. Так, сьогодні, 20 серпня, свій 102-й День народження відзначає Броніслава Чечина – багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів СРСР з ковзанярського спорту.

Сьогодні Броніславу Валер’янівну привітали працівники управління соціального захисту та вручили матеріальну допомогу у 5 тисяч гривень. А загалом у серпні троє осіб поважного віку святкують День народження: 3 серпня столітній ювілей уже відзначила Іонова Ая Михайлівна, а 31 серпня свої сто років відзначатиме Шушкова Ганна Афанасівна.

Нагадаємо, що традиційно тим львів’янам, яким виповнюється по сто років, на День народження з бюджету Львова надають одноразову матеріальну допомогу у сумі 5 000 гривень, пам’ятну монету та вітальний лист від імені міського голови. Усім же, хто святкуватиме 101 та більше років, – 5 тис грн. Загалом у 2020 р на виплати одноразової допомоги для  львів’ян-довгожителів у бюджеті передбачили 195 тис грн.

Одноразова матеріальна допомога у 5 тисяч гривень  виплачується відповідно до розпорядження міського голови від 10.01.2020 р № 4 «Про надання одноразової матеріальної допомоги особам, яким у 2020 році виповниться 100 і більше років».

Загалом у Львові мешкає восьмеро чоловіків та 31 жінка, яким у 2020 році виповнюється сто та більше років. Зокрема, 19 львівських довгожителів відзначатиме свій столітній ювілей, а 20 – 101 та більше років. Найстаршому мешканцеві Львова цього року виповнюється 104 роки.

Поділитись: