Львів’янин-довгожитель Володимир Дац відзначив столітній ювілей

У Львові продовжується традиція вітати довгожителів міста, які відсвяткували 100 і більше років. Так, свої уродини відзначив львів’янин Володимир Дац: 13 серпня йому виповнилось 100 років.   

Представники управління соціального захисту від імені громади Львова привітали ювіляра та вручили матеріальну допомогу у 5 000 гривень, пам’ятну монету та вітальний лист від імені міського голови.

Зауважимо, що усіх ювілярів, як і щороку, від імені громади вітають представники міської влади. Традиційно тим довгожителям, які відзначають сто років, на День народження з бюджету надають одноразову матеріальну допомогу у сумі 5 000 гривень, пам’ятну монету та вітальний лист від імені міського голови. Усім же, хто святкує 101 та більше років, – 5 тис грн. Загалом у 2021 р на виплати одноразової допомоги для  львів’ян-довгожителів у бюджеті передбачено 250 тис грн.

Одноразова матеріальна допомога у 5 тисяч гривень  виплачується відповідно до розпорядження міського голови від 18.01.2021 р № 9 «Про надання одноразової матеріальної допомоги особам, яким у 2021 році виповниться 100 і більше років – мешканцям Львівської міської територіальної громади».

Поділитись: