Львів’янин Андрій Ковальський відзначив свій сотий День народження

У Львові продовжується традиція вітати довгожителів міста, які відсвяткували 100 і більше років. Зокрема, свої уродини відзначив Андрій Ковальський: йому виповнилось 100 років.

Андрій Ковальський – ветеран Української повстанської армії. Пан Андрій мав позивний Кіт. Воював проти німецької та радянської армій. У мирний час – працював на залізниці. Він великий трудівник. Має 69 років трудового стажу.

Представники управління соціального захисту ЛМР відвідали пана Андрія, від імені громади Львова привітали її та вручили від міста матеріальну допомогу у 5000 гривень, пам’ятну монету та вітальний лист від імені міського голови. 

Загалом у листопаді поважний ювілей – у чотирьох мешканців Львова. Свої уродини відзначила Тетяна Філіппова: 1 листопада їй виповнився 101 рік; 4 листопада привітання з нагоди сторіччя приймала Ганна Демиденко. Також свої уродини цього місяця відзначатиме Ксенія Савіцька: 21 листопада вона святкуватиме 101-річчя.

Зауважимо, що усіх ювілярів, як і щороку, від імені громади вітають представники міської влади. Традиційно тим довгожителям, які відзначають сто років, на День народження з бюджету надають одноразову матеріальну допомогу у сумі 5 000 гривень, пам’ятну монету та вітальний лист від імені міського голови. Усім же, хто святкує 101 та більше років, – 5 тис грн. Традиція привітання довгожителів у Львові існує вже 15 років.

Загалом у 2022 р на виплати одноразової допомоги для львів’ян-довгожителів у бюджеті передбачили 280 тис грн.

Теги:
Поділитись: