Львів’янин Андрій Ковальський відзначив свій 101-й День народження

У Львові продовжується традиція вітати довгожителів міста, які відсвяткували 100 і більше років. Зокрема, свої уродини відзначив Андрій Ковальський: йому виповнився 101 рік.

Андрій Ковальський – ветеран Української повстанської армії. Представники управління соціального захисту ЛМР відвідали пана Андрія, від імені громади Львова привітали її та вручили від міста матеріальну допомогу у 5000 гривень.

Загалом у листопаді поважний ювілей – у трьох мешканців Львова. Окрім Андрія Андрійовича свої уродини цього місяця відзначатиме Ксенія Савіцька: 21 листопада вона святкуватиме 102-річчя. Також свої 102-гі уродини 1 листопада відсвяткувала Тетяна Філіппова.

Зауважимо, що усіх ювілярів, як і щороку, від імені громади вітають представники міської влади. Традиційно тим довгожителям, які відзначають сто років, на День народження з бюджету надають одноразову матеріальну допомогу у сумі 5 000 гривень, пам’ятну монету та вітальний лист від імені міського голови. Усім же, хто святкує 101 та більше років, – 5 тис грн. Традиція привітання довгожителів у Львові існує вже 15 років.

У 2023 р на виплати одноразової допомоги для львів’ян-довгожителів у бюджеті передбачили 315 тис грн.

Теги:
Поділитись: