Львів’янці Ользі Горбуновій виповнилось 100 років

У Львові продовжується традиція вітати довгожителів міста, які відсвяткували 100 і більше років. Зокрема, першою у вересні свої уродини відзначила Ольга Горбунова.

Представники управління соціального захисту ЛМР відвідали уродинницю, від імені громади Львова привітали її та вручили від міста матеріальну допомогу у 5000 гривень, пам’ятну монету та вітальний лист від імені міського голови.

Окрім пані Ольги, до слова, у вересні ще четверо мешканок нашої громад відзначатимуть свої сто і більше років: двом із них виповниться 100 років, ще двом – 101 та 102 роки.

Так, свої уродини цього місяця відзначатимуть Надія Фадєєва: 10 вересня їй виповниться 100 років. Наступного дня, 11 вересня, привітання з нагоди сторіччя прийматиме Марія Маркарян. Уже 13 вересня мешканка смт. Рудне Віра Грицак святкуватиме свої 102-гі уродини, а 20 вересня Ганна Марченко відзначатиме 101-й День народження.

Зауважимо, що усіх ювілярів, як і щороку, від імені громади вітають представники міської влади. Традиційно тим довгожителям, які відзначають сто років, на День народження з бюджету надають одноразову матеріальну допомогу у сумі 5 000 гривень, пам’ятну монету та вітальний лист від імені міського голови. Усім же, хто святкує 101 та більше років, – 5 тис грн.

Загалом у 2022 р на виплати одноразової допомоги для львів’ян-довгожителів у бюджеті передбачили 280 тис грн.

Теги:
Поділитись: