Львів’янці Олені Самойленко виповнилось 103 роки

У Львові продовжується традиція вітати довгожителів міста, які відсвяткували 100 і більше років. Зокрема, найстарша уродинниця місяця Олена Самойленко відзначила свій День народження: 10 березня їй виповнилось 103 роки.

Пані Олена виховала двох дітей, трьох онуків та четверо правнуків. А загалом її дуже люблять і поважають багато львів’ян. Адже вона понад 30 років працювала вчителькою у львівських школах.

Представники управління соціального захисту ЛМР відвідали уродинницю, від імені громади Львова привітали її та вручили від міста матеріальну допомогу у 5000 гривень.

Загалом у березні ще семеро мешканців нашої громади відзначають свої сто і більше років: п’ятеро столітній ювілей, одна – 101-й День народження, одна – 102 річчя.    

Зауважимо, що усіх ювілярів, як і щороку, від імені громади вітають представники міської влади. Традиційно тим довгожителям, які відзначають сто років, на День народження з бюджету надають одноразову матеріальну допомогу у сумі 5 000 гривень, пам’ятну монету та вітальний лист від імені міського голови. Усім же, хто святкує 101 та більше років, – 5 тис грн.

Загалом у 2023 р на виплати одноразової допомоги для львів’ян-довгожителів у бюджеті передбачили 315 тис грн.

Нагадаємо, що одноразова матеріальна допомога у 5 тисяч гривень виплачується відповідно до розпорядження міського голови від 06.01.2023 р № 4 «Про надання одноразової матеріальної допомоги особам, яким у 2023 році виповниться 100 і більше років – мешканцям Львівської міської територіальної громади».

Теги:
Поділитись: