Львів’ян просять не викликати соціальні служби без нагальної потреби

Звертаємося до всіх містян з проханням розуміти обмеженість людських та інших ресурсів, які задіяні для допомоги українцям, які вимушено покинули свої домівки через бойові дії. Адже зараз соціальні служби отримують звернення від містян із проханням у соціальній чи гуманітарній допомозі, проте, реагуючи на такі виклики, неодноразово виявляють відсутність озвученої потреби.

У цей напружений для всіх нас час інформуємо, що відповідні структури Львівської міської ради, соціальні служби, волонтери, релігійні спільноти, громадські середовища активно працюють, допомагаючи громадянам, які вимушено покинули свої домівки через бойові дії, і гостро потребують нашої з вами підтримки.

Однак, зараз отримуємо звернення громадян, які є мешканцями нашого міста, із проханнями у соціальній, гуманітарній допомозі. Реагуючи на такі виклики, соціальні служби неодноразово виявляють відсутність озвученої потреби, що свідчить про факт зловживання у цей нелегкий час.

Відтак, наполегливо просимо громадян нашого міста розуміти обмеженість людських та інших ресурсів, які зараз залучені, й звертатись за підтримкою у разі нагальної потреби.

Дякуємо всім за підтримку в допомозі іншим!

Поділитись: