Львівським міським територіальним центром організовано змагання з боулінгу

З початком весни Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян в котрий раз зосереджує свою діяльність, окрім соціально-побутового обслуговування найбільш потребуючих літніх людей міста, на організації цікавого дозвілля для них.

Зокрема, у центрах денного дозвілля було проведено чимало тематичних зустрічей присвячених приходу весни, Великодню, 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченка та його творчості, творчості композитора та поета В.Івасюка, також відвідувачі мали змогу взяти участь у різноманітних екскурсіях, виставах, походах до театрів, кінотеатрів, у поїздках на прощу тощо.

Сьогодні також ми спостерігаємо не менш цікавий захід – змагання з боулінгу між командами відвідувачів районних центрів дозвілля. До складу кожної команди входить п’ять учасників. Це лише можна назвати змаганням, а насправді завдання заходу є позитивні емоції його учасників.

Цей захід є продовженням циклу заходів активного відпочинку для мешканців літнього віку м. Львова (хотілося б нагадати, що минулого року з цього циклу були проведені такі заходи, як ретро-вечірка «Знову молоді» та кулінарний конкурс «Майстер кухні» тощо).

Окрім цього зазначаємо, що за побажанням наших підопічних обов’язково буде повторна дискотека у стилі ретро.

Сьогоднішній захід проводиться завдяки боулінг клубу «City Bowling». Цим же клубом організовані безалкогольні напої для учасників заходу, за що Львівський міський територіальний центр висловлює щиру вдячність.

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян створено з метою забезпечення якісного та ефективного функціонування системи соціального обслуговування осіб літнього віку та одиноких непрацездатних мешканців Львова.

Бажаючі брати участь у заходах дозвілля Львівського міського територіального центру можуть звертатися у відділення соціально-побутової реабілітації за тел.:233-10-49, а також за тел.: 238-32-74.

Захід організовано Львівським міським територіальним центром соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян за підтримки боулінг клубу «City Bowling».

 

Поділитись: